Zarząd Zakładowy ZZG w Polsce
KWK "Jankowice"




Skład Prezydium

1.Sawczuk Jerzy - członek Prezydium - Przewodniczący ZZG w Polsce

2. Szczepkowicz Michał- członek Prezydium - Wiceprzewodniczący ds. organizacyjnych

3. Pająk Władysława - członek Prezydium - Wiceprzewodnicząca ds. finansowych
4. Marek Grażyna - członek Prezydium - Kierownik biura


5. Bieniek Marek - członek Prezydium
6. Lubszczyk Gzegorz - członek Prezydium
7. Majewski Sylwester - członek Prezydium
8. Matczak Tomasz - członek Prezydium
9. Mazewski Henryk - członek Prezydium
10. Miera Mirosław - członek Prezydium
11. Rogowski Zdzisław - członek Prezydium
12. Andrusiak Aneta- członek Zarządu
13. Berger Jarosław - członek Zarządu
14. Ganiek Zenon - członek Zarządu
15. Jakimczuk Wojciech - członek Zarządu
16. Jaroszewski Sławomir - członek Zarządu
17. Kłosek Michał - członek Zarządu
18. Konsek Adam - członek Zarządu
19. Kopertowski Przemysław - członek Zarządu
20. Król Andrzej - członek Zarządu
21.Krywalski Marek - członek Zarządu
22. Łokaj Bogdan - członek Zarządu
23. Sebesczyk Adam - członek Zarządu
24. Pierchała Dariusz - członek Zarządu
25. Ranoszek Tomasz - członek Zarządu
26. Rembisz Piotr - członek Zarządu
27. Markuszewska Urszula - członek Zarządu
28. Reinchard Krystian - członek Zarządu
29.Skolimowski Dariusz - członek Zarządu
30. Słodyczka Grzegorz - członek Zarządu
31.Perlikowski Adam - członek Zarządu
Skład Komisji Rewizyjnej

1. Foltyna Henryk - przewodniczący Komisji Rewizyjnej
2. Ratajczak Grażyna - zastępca przewodniczącego
3. Hartman Dariusz - członek
2. Mucha Krzysztof - członek
2. Nowak Krzysztof - członek

Wykaz wyników przeprowadzonych wyborów Oddziałowych
organizacji związkowych ZZG w Polsce

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego NR 1
oddziały wydobywcze: - ( G-01, G-02, G-03, G-04 )
odział strzelniczy: - ( S-I 040 )

przewodniczący - Matczak Tomasz
zastępca - Krywalski Marek
zastępca - Perlikowski Adam

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska robót przygotowawczych Nr 2
odziały przygotowawcze: - ( GRP-1, GRP-2, GRP-3, GRP-4, GRP-5 )

przewodniczący - Szczepkowicz Michał
zastępca - Jaroszewski Sławomir
zastępca - Skolimowski Dariusz
zastępca - Ranoszek Tomasz

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 3
oddziały zabudów: - ( GZL-1, GZL-2, GZL-3 )

przewodniczący - Łokaj Bogdan
zastępca - Słodyczka Grzegorz

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 4
oddziały przewozu: - ( GPD-1, GPD-2 )

przewodniczący - Lubszczyk Grzegorz
zastępca - Kita Andrzej
zastępca - Jasek Tomasz

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 5
oddziały wentylacji: - ( WOW-1, WPM, WOW-2, WPP-2 )
oddział ratowniczy: - ( KSRG )

przewodniczący - Majewski Sylwester
zastepca - Borek Dawid
zastępca - Szebesczyk Adam

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 6
oddziały elektryczne: - ( MEUD-1, MEUD-2, MEUD-3, )
oddział ( MEŁMD )

przewodniczący - Bieniek Marek
zastępca - Jakimczuk Wojciech

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 7
oddziały maszynowe: - ( MMUD-1, MMUD-2, MMUD-3 )

przewodniczący - Rogowski Zdzisław
zastępca - Berger Jarosław
zastępca - Mucha Krzysztof

oddziały maszynowe: - ( MDO )

przewodniczący - Kłosek Michał
zastępca - Hartman Dariusz
W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 8
oddziały szybowe: - ( MPSZ-1, MPSZ-2, MEMW )

przewodniczący - Miera Mirosław
zastępca - Reinhardt Krystian

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 9
oddziały przeróbki mechanicznej węgla: - ( JMW-1, JMW-2, JMW-3, JMR,MEPW )

przewodniczący - Mazewski Henryk
zastępca - Król Andrzej
zastępca - Cipcer Krystyna
zastępca - Rębisz Piotr

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 10
oddziały powierzchni: - ( SBI, PBI, ELG, ELM, MOP, MB, PIR, MEP, OŚ, PPN, DSZ, MGR )

Przewodniczący - Pierchała Dariusz
Zastępca - Ganiek Zenon

W wyniku przeprowadzonych wyborów do środowiska wyborczego Nr 11
oddziały administracyjne: - ( KJL, KJJ, LOK/2, MBB, DSO, LZ, MGSG, LAS, EKW )

przewodniczący - Marek Grażyna
zastępca - Andrusiak Aneta
zastępca - Markuszewska Urszula

W wyniku przeprowadzonych wyborów oddziałowych organizacji związkowych ZZG w Polsce przy KWK ,,Jankowice", dokonano wyboru trójek oddziałowych:

ŚCIANY

G - 1
Przewodniczący - Matczak Tomasz
Zastępca - Brudny Andrzej
Zastępca - Wnorowski Jacek
G-2
Przewodniczący - Perlikowski Adam
Zastępca - Kondecki Marian
Zastępca - Szendzielorz Marek
G - 3
Przewodniczący - Kopertowski Przemysław
Zastępca - Lubszczyk Tomasz
Zastępca - Kordaczek Łukasz
G - 4
Przewodniczący - Krywalski Marek
Zastępca - Skolimowski Sławomir
Zastępca - Chorążak Sławomir

STRZELNICZY
SI
Przewodniczący - Górski Janusz
Zastępca - Nowrot Grzegorz
Zastępca - Parma Wiesław

PRZYGOTÓWKI
GRP - 1
Przewodniczący - Ranoszek Tomasz
Zastępca - Chojnacki Dariusz
Zastępca - Trybuś Przemysław
GRP - 2
Przewodniczący - Skolimowski Dariusz
Zastępca - Hulim Paweł
Zastępca - Wąż Mariusz
Zastępca - Konieczny Wiesław
GRP - 3
Przewodniczący - Barwiak Krzysztof
Zastępca - Kozider Przemysław
Zastępca - Salwin Jacek
GRP - 4
przewodniczący - Łukasik Dariusz
zastępca - Barwiak Marcin
zastępca - Goły Piotr
GRP - 5
Przewodniczący - Jaroszewski Sławomir
Zastępca - Dudzic Wacław
Zastępca - Kawarski Jarosław
ZABUDOWY
GZL - 1
Przewodniczący - Słodyczka Grzegorz
Zastępca - Ćwiertnia Zbigniew
Zastępca - Gruba Rafał
GZL - 2
Przewodniczący - Łokaj Bogdan
Zastępca - Kopiec Adolf
Zastępca - Mura Damian
GZL - 3
Przewodniczący - Nowak Janusz
Zastępca - Kołpaczewski Henryk
Zastępca - Adamczyk Tomasz
PRZEWÓZ
GPD - 1
Przewodniczący - Kita Andrzej
Zastępca - Sitko Andrzej
Zastępca - Czarnecki Artur
GPD - 2
Przewodniczący - Lubszczyk Grzegorz
Zastępca - Jasek Tomasz
Zastępca - Jeszka Krzysztof
WENTYLACJA
WOW - 1
Przewodniczący - Majewski Sylwester
Zastępca - Suliga Rafał
Zastępca - Kaźmierczak Andrzej
WOW - 2
Przewodniczący - Borek Dawid
Zastępca - Woryna Franciszek
Zastępca - Teszner Piotr
WPM
Przewodniczący - Kula Zdzisław
Zastępca - Masternak Mariusz
Zastępca - Pielorz Łukasz
WPP - 2
Przewodniczący - Kuczera Stanisław
Zastępca - Łużyński Mikołaj
Zastępca - Oleksik Michał
KSRG
Przewodniczący - Szebesczyk Adam Zastępca - Marek Rafał
Zastępca - Stronczek Mirosław
ELEKTRYCZNY
MEUD - 1
Przewodniczący - Bieniek Marek
Zastępca - Pałka Andrzej
Zastępca - Śleziona Tomasz
MEUD - 2
Przewodniczący - Gawlik Jacek
Zastępca - Buchta Artur
Zastępca - Ochojski Arkadiusz
MEUD - 3
Przewodniczący - Mitko Tomasz
Zastępca - Ostarek Witold
Zastępca - Rudek Sławomir
MEŁMD
Przewodniczący - Jakimczuk Wojciech
Zastępca - Potyrcha Leszek
Zastępca - Jakimczuk Arkadiusz
MASZYNOWY
MMUD - 1
Przewodniczący - Rogowski Zdzisław
Zastępca - Litwin Robert
Zastępca - Marchlik Marcin
MMUD - 2
Przewodniczący - Berger Jarosław
Zastępca - Wernik Piotr
Zastępca - Mitko Marcin
MMUD - 3
Przewodniczący - Mucha Krzysztof
Zastępca - Hulbój Mieczysław
Zastępca - Wowra Łukasz
MDO
Przewodniczący - Kłosek Michał
Zastępca - Hartman Dariusz
Zastępca - Staniucha Dariusz
Zastępca - Kawulok Krzysztof
SZYBOWY
MPSZ - 1
Przewodniczący - Reinhardt Krystian
Zastępca - Smyczyk Radosław
Zastępca - Świerczek Artur
MPSZ - 2
Przewodniczący - Miera Mirosław
Zastępca - Szymura Tomasz
Zastępca - Neuman Wojciech
MEMW
Przewodniczący - Zawadzki Krzysztof
Zastępca - Ruś Marcin
Zastępca - Cichocki Artur
PRZERÓBKA MECHANICZNA WĘGLA
JMW - 1
Przewodniczący - Mazewski Henryk
Zastępca - Prokopczuk Tadeusz
Zastępca - Hyła Kazimierz
JMW - 2
Przewodniczący - Król Andrzej
Zastępca - Siemianowski Eugeniusz
Zastępca - Skorupa Leszek
JMW - 3
Przewodniczący - Cipcer Krystyna
Zastępca - Urbańczyk Janusz
Zastępca - Brzoska Bożena
JMR
Przewodniczący - Rębisz Piotr
Zastępca - Nowak Krzysztof
Zastępca - Cędrowski Dariusz
Zastępca - Łabuda Piotr
Zastępca - Gąsior Kazimierz
MEPW
Przewodniczący - Konsek Adam
Zastępca - Grabska Katarzyna
Zastępca - Sowiński Andrzej
POWIERZCHNIA
SBI, PBI, ELG, ELM, MOP, MB, PIR, MEP, OŚ, PPN,DSZ,MGR
Przewodniczący - Pierchała Dariusz
Zastępca - Ganiek Zenon
Zastępca - Lachowski Bogdan